Promo Card for Layout Builder (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: About
ro: Despre
