Promo Card for Layout Builder (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: About
te: గురించి
