Promo Card for Layout Builder (2.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: About
bn: সম্পর্কে
