Promo Card for Layout Builder (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: About
vi: Giới thiệu
