Layout Builder Related Articles Blocks (1.0.10) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Related content
cs: Související obsah

en: Apply
cs: Použít

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
