Layout Builder Related Articles Blocks (1.0.9) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Blog
gl: Blogue

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Locations
gl: Ubicacións

en: - All -
gl: - Todo -
