Layout Builder Related Articles Blocks (1.0.9) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
