Layout Builder Related Articles Blocks (1.0.9) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Tags
id: Tag

en: Link
id: Tautan

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Manual
id: Petunjuk

en: News
id: Berita

en: Apply
id: Terapkan

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
