Layout Builder Related Articles Blocks (1.0.9) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Tags
tr: Etiketler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Desc
tr: Azalan

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Related content
tr: İlgili içerik

en: Apply
tr: Uygula

en: Section title
tr: Bölüm başlığı

en: Locations
tr: Konumlar

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
