Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Tags
am: መለያዎች

en: Default
am: ነባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር
