Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Blog
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: News
ca: Notícies

en: Related content
ca: Contingut relacionat

en: Apply
ca: Aplica

en: Section title
ca: Títol de la secció

en: Locations
ca: Ubicacions

en: - All -
ca: - Tot -
