Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Tags
ht: Tag

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
