Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
