Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Tags
pl: Tagi

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Manual
pl: Ręczne

en: News
pl: Aktualności

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Section title
pl: Tytuł sekcji

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Related articles
pl: Powiązane artykuły
