Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Tags
ru: Теги

en: Reset
ru: Сбросить

en: Link
ru: Ссылка

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Desc
ru: По убыванию

en: Blog
ru: Блог

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Manual
ru: Вручную

en: News
ru: Новости

en: Related content
ru: Связанное содержимое

en: Apply
ru: Применить

en: Locations
ru: Места

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию
