Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Tags
bg: Таг

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Blog
bg: Блог

en: Apply
bg: Търси
