Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Blog
nn: Blogg

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
