Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Manual
af: Handleiding

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
