Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Manual
da: Manuel

en: News
da: Nyheder

en: Related content
da: Relateret indhold

en: Apply
da: Udfør

en: Section title
da: Sektionsoverskrift

en: Locations
da: Lokationer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Related Articles
da: Relaterede artikler
