Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
