Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Tags
hi: उपनाम

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Link
hi: कड़ी

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Blog
hi: ब्लॉग

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Apply
hi: लागू करें

en: - All -
hi: -सभी-
