Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
