Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: - All -
lt: - Visos -
