Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Tags
lv: Birkas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Blog
lv: Blogs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Manual
lv: Manuāli

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: - All -
lv: - Visi -
