Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Blog
ar: المدونة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
