Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Tags
cy: Tagiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
