Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Desc
fa: نزولی

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Manual
fa: دستی

en: Apply
fa: تایید

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
