Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Blog
he: בלוג

en: Sort by
he: מיון לפי

en: News
he: חדשות

en: Apply
he: החל

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
