Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Manual
vi: Thủ công

en: News
vi: Tin tức

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Locations
vi: Địa điểm

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
