Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Type
az: Növ

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: - All -
az: - Hamısı -
