Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Type
de: Typ

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Manual
de: Manuell

en: News
de: Neuigkeiten

en: Related content
de: Zugehöriger Inhalt

en: Apply
de: Anwenden

en: Section title
de: Abschnittstitel

en: Locations
de: Orte

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Related Articles
de: Verwandte Artikel

en: Related articles
de: Verwandte Artikel

en: Article type
de: Artikeltyp
