Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་
