Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Default
pt: Padrão

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: News
pt: Notícias

en: Related content
pt: Conteúdo relacionado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Locations
pt: Localizações

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente
