Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Link
pt: Ligação

en: Default
pt: Por defeito

en: All
pt: Todos

en: Blog
pt: Blogue

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: News
pt: Notícias

en: Related content
pt: Conteúdo relacionado

en: Apply
pt: Aplicar

en: - All -
pt: - Todos -

[ctx: PHP date format]
en: F j, Y
pt: d \d\e F \d\e Y
