Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Manual
hu: Kézi

en: News
hu: Hírek

en: Related content
hu: Kapcsolódó tartalom

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Locations
hu: Helyszínek

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
