Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ka: ტეგები

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: - All -
ka: - ყველა -
