Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
