Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Blog
ne: ब्लग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६
