Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Manual
nl: Handmatig

en: News
nl: Nieuws

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Apply
nl: Toepassen

en: Locations
nl: Locaties

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
