Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
