Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: News
sl: Novice
