Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Tags
sv: Etiketter

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Blog
sv: Blogg

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Manual
sv: Manuell

en: Related content
sv: Relaterat innehåll

en: Apply
sv: Applicera

en: Locations
sv: Platser

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
