Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
