Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block
ur: بلاک

en: Blog
ur: بلاگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
