Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
