Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Blog
uk: Блоґ

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Manual
uk: Вручну

en: News
uk: Новини

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Apply
uk: Застосувати

en: Locations
uk: Місця розташування

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост
