Layout Builder Related Articles Blocks (2.0.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Tags
es: Etiquetas

en: Reset
es: Restablecer

en: Link
es: Enlace

en: Default
es: Por defecto

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Sort by
es: Ordenar por

en: News
es: Noticias

en: Related content
es: Contenido relacionado

en: Apply
es: Aplicar

en: Section title
es: Título de sección

en: Locations
es: Ubicaciones

en: - All -
es: - Todo -
