Layout Builder Related Articles Blocks (2.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Tags
fi: Tagit

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Blog
fi: Blogi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Apply
fi: Käytä

en: Section title
fi: Alueen otsikko

en: - All -
fi: - Kaikki -
