Layout Builder Related Articles Blocks (2.0.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Link
fr: Lien

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Sort by
fr: Trier par

en: Manual
fr: Manuel

en: News
fr: Nouvelles

en: Related content
fr: Contenu associé

en: Apply
fr: Appliquer

en: Section title
fr: Titre de section

en: Published Date
fr: Date de publication

en: Locations
fr: Emplacements

en: - All -
fr: - Tout -
