Layout Builder Related Articles Blocks (2.0.0) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Tags
ms: Tag

en: Reset
ms: Set semula

en: Link
ms: Pautan

en: Default
ms: Lalai

en: All
ms: Semua

en: Block
ms: Blok

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
